O NÁS

Naše filozofie

Značka Anothersize lingerie je pro všechny ženy, které někdy měly problém sehnat padnoucí prádlo malých velikostí. Snažíme se ukázat, že i ženy s drobnými křivkami mohou nosit krásné prádlo, které nebude z dětského oddělení.

Často se setkávám s názorem, že malá prsa nepotřebují podprsenku. Ano, malá prsa skutečně nepotřebují takovou oporu, ale to neznamená, že nechceme nosit krásné prádlo, ve kterém se budeme cítit dobře.

Velikost A opravdu není ta nejmenší, jak nám obchody často ukazují. Věděla jsi, že existují i velikosti AA, AAA nebo dokonce AAAA? 

 200upr

 

Jak značka vznikla

Šít spodní prádlo jsem začala z vlastní potřeby. V obchodech jsem nenacházela prádlo, které by mi stoprocentně vyhovovalo. Pokud jsem našla malou velikost košíčků, podprsenka měla příliš malý obvod. Čím větší byl obvod, tím větší byly i košíčky. Malé velikosti košíčků v kombinaci s větším obvodem nebyly k dostání. A když jsem se rozhlédla kolem sebe, bylo mi jasné, že určitě nejsem jediná žena, která má v oddělení se spodním prádlem takový problém.

 

Od prvního kurzu šití jsem ušla dlouhou cestu a snažila jsem se najít materiál, který by byl funkční, kvalitní a příjemný. Zároveň se snažím co nejvíce využívat české a evropské dodavatele. Černé a bílé pruženky nám dodává slezská společnost PEGA-VEL, a.s. a krajky kupujeme u Tylex Letovice, a.s., sídlící na Moravě. Košíčky a kovové komponenty v našich podprsenkách jsou od německého výrobce, který zaručuje vysokou kvalitu. 

Střihy navrhuji tak, aby seděly speciálně malému poprsí. Všechny podprsenky sama nosím a testuji ve všech možných podmínkách.

Rozhodla jsem se šít podprsenky na míru, aby perfektně sedělo. Správná velikost je důležitá, abyste se cítili celý den pohodlně. Můžete vybírat z krajkových nebo hladkých modelů. Krajková varianta vypadá přitažlivě a hladká podprsenka zase nebude pod oblečením vůbec vidět. Do své kolekce postupně zařazuji i kalhotky!

 

DSCF1332

Příběhy z tvorby a inspiraci najdete na našem instagramu nebo facebooku.

Pokud jste se rozhodli naše prádlo vyzkoušet, nesmírně si toho vážím a doufám, že vám bude dělat radost...

 

Anna