O nás

Naše filozofie

Značka Anothersize lingerie je pro všechny ženy, které někdy měly problém sehnat padnoucí prádlo malých velikostí. Snažíme se ukázat, že i ženy s drobnými křivkami mohou nosit krásné prádlo!

Konfekce obvykle nabízí nejmenší velikost podprsenek A. Velikost A ale není ta nejmenší. Věděla jsi, že existují i velikosti AA, AAA nebo dokonce AAAA? V České republice ale nejsou obvykle k dostání.

  

Jak značka vznikla

V obchodech jsem nenacházela podprsenky, které by mi stoprocentně vyhovovaly. Pokud jsem našla malou velikost košíčků, podprsenka měla příliš malý obvod. Čím větší byl obvod, tím větší byly i košíčky. Malé velikosti košíčků v kombinaci s větším obvodem nebyly k dostání. Mám velikost mezi 70 a 75 a tak buď čekám, až se ta menší velikost vytahá a nebo tu větší zapínám na poslední háček a když se vytáhne, můžu ji vyhodit. Rozmezí 5 cm mezi velikostmi je zkrátka moc velké a pokud jste někde uprostřed, máte problém.

No a tak jsem si zkusila ušít první vlastní prádlo. Postupně jsem začala navrhovat vlastní střihy, které se snažím vyladit k dokonalosti, aby seděly právě malým prsům.

 

IMG_2312a

 

Od prvního kurzu šití jsem ušla dlouhou cestu a snažila jsem se najít materiál, který by byl funkční, kvalitní a příjemný. Zároveň se snažím co nejvíce využívat české a evropské dodavatele. Černé a bílé pruženky nám dodává slezská společnost PEGA-VEL, a.s. a krajky kupujeme převážně u Tylex Letovice, a.s., sídlící na Moravě. Košíčky a kovové komponenty v našich podprsenkách jsou od německého výrobce Mühlmeier Bodyshaping GmbH, který zaručuje vysokou kvalitu. 

 

IMG_2305 

 

Střihy navrhuji tak, aby seděly speciálně malému poprsí. Všechny podprsenky sama nosím a testuji.

Šiji podprsenky na míru, aby ses cítila celý den pohodlně. 

 

V nabídce máme krajkové i hladké modely. Krajková varianta vypadá přitažlivě a hladká podprsenka zase nebude pod oblečením vůbec vidět.

Do své kolekce postupně zařazuji i kalhotky a tanga!

 

IMG_2319

 

Příběhy z tvorby a inspiraci najdeš na instagramu nebo facebooku.

Pokud jsi se rozhodla naše prádlo vyzkoušet, nesmírně si toho vážím a doufám, že ti bude dělat radost!

 

Anna

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení