O nás

Naše filozofie

Značka Anothersize lingerie je pro všechny ženy, které někdy měly problém sehnat padnoucí prádlo malých velikostí. Snažíme se ukázat, že i ženy s drobnými křivkami mohou nosit krásné prádlo!

Konfekce obvykle nabízí nejmenší velikost podprsenek A. Velikost A ale není ta nejmenší. Věděla jsi, že existují i velikosti AA, AAA nebo dokonce AAAA? V České republice ale nejsou obvykle k dostání.

  

Jak značka vznikla

V obchodech jsem nenacházela podprsenky, které by mi stoprocentně vyhovovaly. Pokud jsem našla malou velikost košíčků, podprsenka měla příliš malý obvod. Čím větší byl obvod, tím větší byly i košíčky. Malé velikosti košíčků v kombinaci s větším obvodem nebyly k dostání. Mám velikost mezi 70 a 75 a tak buď čekám, až se ta menší velikost vytahá a nebo tu větší zapínám na poslední háček a když se vytáhne, můžu ji vyhodit. Rozmezí 5 cm mezi velikostmi je zkrátka moc velké a pokud jste někde uprostřed, máte problém.

No a tak jsem si zkusila ušít první vlastní prádlo. Postupně jsem začala navrhovat vlastní střihy, které se snažím vyladit k dokonalosti, aby seděly právě malým prsům.

 

IMG_2312a

 

Od prvního kurzu šití jsem ušla dlouhou cestu a snažila jsem se najít materiál, který by byl funkční, kvalitní a příjemný. Zároveň se snažím co nejvíce využívat české a evropské dodavatele. Černé a bílé pruženky nám dodává slezská společnost PEGA-VEL, a.s. a krajky kupujeme převážně u Tylex Letovice, a.s., sídlící na Moravě. Košíčky a kovové komponenty v našich podprsenkách jsou od německého výrobce Mühlmeier Bodyshaping GmbH, který zaručuje vysokou kvalitu. 

 

IMG_2305 

 

Střihy navrhuji tak, aby seděly speciálně malému poprsí. Všechny podprsenky sama nosím a testuji.

Šiji podprsenky na míru, aby ses cítila celý den pohodlně. 

 

V nabídce máme krajkové i hladké modely. Krajková varianta vypadá přitažlivě a hladká podprsenka zase nebude pod oblečením vůbec vidět.

Do své kolekce postupně zařazuji i kalhotky a tanga!

 

IMG_2319

 

Příběhy z tvorby a inspiraci najdeš na instagramu nebo facebooku.

Pokud jsi se rozhodla naše prádlo vyzkoušet, nesmírně si toho vážím a doufám, že ti bude dělat radost!

 

Anna

Zpět do obchodu